Množstevná zľava
Kôš EKO SQUARE na triedený odpad, objem 60 l, nádoba nerezová, veko čierne
kód: 117798

83,20 € bez DPH
102,34 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
74,80 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 6 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 496
Popis
- pre vnútorné použitie
- dno nádoby chránené plastovým podstavcom, ktorý nekoroduje a chráni podlahu proti poškriabaniu
- odnímateľné farebné veko a samolepka v zodpovedajúcom farebnom rozlíšení
- kôš je vybavený upevňovacími lištami Hold Bag, ktoré stabilne držia odpadové vrece.
- nádoba z nehrdzavejúcej ocele
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| konštrukčný materiál | antikór |
| popolník | nie |
| triedený odpad | áno |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| objem | 60 l |
| hĺbka | 300 mm |
| šírka | 300 mm |
| výška | 700 mm |













