Odpadkový kôš Fireguard s protipožárnym vekom, oceľ nerezová lakovaná, farba čierna, objem 30 l
kód: 117767

33,80 € bez DPH
41,57 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 4 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 494
Popis
Kôš má špeciálne upravené veko , ktoré má samozhášaciu funkciu a zabraňuje tak horeniu vnútri nádoby. Pri vzniku požiaru vnútri nádoby sa stúpajúce spaliny hromadia v špeciálne klenutom veku a bránia ďalšiemu prísunu kyslíka vhadzovacím otvorom. Týmto spôsobom sa oheň udusí.
- vyrobené z lesklej nerezi hrúbky 0,4 mm
- pre vnútorné i vonkajšie použitie
- podstava s gumovým okrajom chráni podlahu proti poškriabaniu a zaisťuje stabilitu nádoby
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| konštrukčný materiál | antikór |
| popolník | nie |
| použitie | vonkajšie priestory |
| triedený odpad | nie |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| hmotnosť | 2,86 kg |
| objem | 30 l |
| priemer | 240 mm |
| výška | 720 mm |













