Protiúnavová podlahová rohož Orthomat Premium metráž 0,9 x bm, zelená


Popis
- dvojvrstvová protiúnavová rohož
- tvrdený povrch rohože z PVC – extrémne ohybný a odolný proti opotrebovaniu, ľahká údržba
- spodná vrstva z PVC peny zabezpečuje výborné odpruženie a pôsobí na zmiernenie únavy tak, že znižuje tlak na chrbát, nohy a chodidlá, podporuje krvný obeh a koncentráciu
- PVC je odolné voči mnohým chemickým látkam, zásadám a bežným priemyselným chemikáliám, odolné voči alkoholu, alifatickým uhľovodíkom, olejom, slabým kyselinám, silným minerálnym kyselinám a zásadám, PVC nie je odolné voči organickým rozpúšťadlám, ketónom, esterom a aromatickým uhľovodíkom.
- spĺňa požiadavky normy horľavosti podľa BS EN 13501-1:2002
- okraje zo skosenou nábehovou hranou
- vhodné pre výrobné linky, montážne prevádzky, baliace stanice, pracovné stoly, priestory pokladní v maloobchode
Parametre
| farba | zelená ![]() |
| materiál | plast (PVC) |
| použitie | suché prostredie |
| povrch | granulovaný |
| zaťaž | stredná |
| max. prevádzková teplota | 60 °C |
| min. prevádzková teplota | 0 °C |
| hmotnosť (kg/m2) | 3,7 kg/m2 |
| šírka | 900 mm |
| výška | 12,5 mm |














