Prístrojové koliesko, otočné, priemer 75 mm, s chrbátovým otvorom, nosnosť 60 kg
kód: 117727
EAN: 4021885114848
3,81 € bez DPH
4,69 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 112
Popis
- koleso je uchytené za prírubu skrutkou a matkou
- vidlice koliesok z oceľového pozinkovaného výlisku
- stred kolesa z polyetylénu s presným venčekovým guľkovým ložiskom
- behúň z termoplastickej šedej gumy, nešpiniace podlahy
- s chrbátovým otvorom pre upevňovaciu skrutku
- v otočnej hlave dvojradový guľkový veniec
Parametre
| materiál obruče | šedá guma |
| prevedenie | otočné koliesko |
| upevnenie | s chrbátovým otvorom |
| nosnosť | 60 kg |
| priemer dier | 10,2 mm |
| priemer kolieska | 75 mm |
| stavebná výška | 103 mm |
| šírka obruče | 25 mm |
| vyosenie | 38 mm |



