Prístrojové koliesko, otočné, priemer 50 mm, s chrbátovým otvorom, nosnosť 50 kg
kód: 117726
EAN: 4021885114831
2,35 € bez DPH
2,89 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 112
Popis
- koleso je uchytené za prírubu skrutkou a matkou
- vidlice koliesok z oceľového pozinkovaného výlisku
- stred kolesa z polyetylénu s presným venčekovým guľkovým ložiskom
- behúň z termoplastickej šedej gumy, nešpiniace podlahy
- s chrbátovým otvorom pre upevňovaciu skrutku
- v otočnej hlave dvojradový guľkový veniec
Parametre
| materiál obruče | šedá guma |
| prevedenie | otočné koliesko |
| upevnenie | s chrbátovým otvorom |
| nosnosť | 50 kg |
| priemer dier | 10,2 mm |
| priemer kolieska | 50 mm |
| stavebná výška | 73 mm |
| šírka obruče | 20 mm |
| vyosenie | 26 mm |



