Prístrojové koliesko, pevné, priemer 50 mm s doštičkou, nosnosť 50 kg
kód: 117720
EAN: 4021885114152
2,09 € bez DPH
2,57 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 112
Popis
- koleso je uchytené za prírubu skrutkou a matkou
- vidlice koliesok z oceľového pozinkovaného výlisku
- stred kolesa z polyetylénu s presným venčekovým guľkovým ložiskom
- behúň z termoplastickej šedej gumy, nešpiniace podlahy
- s uchytením doštičky na štyri skrutky
Parametre
| materiál obruče | šedá guma |
| prevedenie | pevné koliesko |
| rozmery dosky | 54 x 54 mm |
| rozteč dier | 40x40/34x34 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 50 kg |
| priemer dier | 6,3 mm |
| priemer kolieska | 50 mm |
| stavebná výška | 73 mm |
| šírka obruče | 20 mm |



