Prístrojové koliesko, otočné s brzdou, priemer 100 mm s doštičkou, nosnosť 70 kg
kód: 117716
EAN: 4021885120313
7,54 € bez DPH
9,27 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 112
Popis
- koleso je uchytené za prírubu skrutkou a matkou
- vidlice koliesok z oceľového pozinkovaného výlisku
- stred kolesa z polyetylénu s presným venčekovým guľkovým ložiskom
- behúň z termoplastickej šedej gumy, nešpiniace podlahy
- s uchytením doštičky na štyri skrutky
- s dvojitou brzdou pojazdu a natáčania, v otočnej hlave dvojradový guľkový veniec
Parametre
| materiál obruče | šedá guma |
| prevedenie | otočné koliesko s brzdou |
| rozmery dosky | 60 x 60 mm |
| rozteč dier | 47x47/37x37 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 70 kg |
| priemer dier | 6,3 mm |
| priemer kolieska | 100 mm |
| stavebná výška | 124 mm |
| šírka obruče | 24 mm |



