Priemyselné koliesko z termoplastickej gumy, pevné, guličkové ložisko, pr. 160 mm
kód: 117712
EAN: 4021885120849
16,30 € bez DPH
20,05 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 114
Popis
- vidlica kolies s uchytením doštičkou lisovaná z oceľového pozinkovaného plechu
- koliesko je uchytené stredovou skrutkou a matkou
- behúň z termoplastickej šedej gumy, nešpiniace podlahy
- stred kolesa z odolného plastu, vybavený presným guličkovým ložiskom
Parametre
| prevedenie | pevné koliesko |
| rozmery dosky | 135 x 110 mm |
| rozteč dier | 105x75/80 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 200 kg |
| priemer dier | 11 mm |
| priemer kolieska | 160 mm |
| stavebná výška | 195 mm |
| šírka obruče | 45 mm |



