Priemyselné koliesko z termoplastickej gumy, pevné, klzné ložisko, pr. 200 mm
kód: 117708
EAN: 4021885120511
18,90 € bez DPH
23,25 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 114
Popis
- vidlica kolies s uchytením doštičkou lisovaná z oceľového pozinkovaného plechu
- koliesko je uchytené stredovou skrutkou a matkou
- behúň z termoplastickej šedej gumy, nešpiniace podlahy
- stred kolesa z odolného plastu, vybavený klzným ložiskom
Parametre
| prevedenie | pevné koliesko |
| rozmery dosky | 135 x 110 mm |
| rozteč dier | 105x75/80 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 220 kg |
| priemer dier | 11 mm |
| priemer kolieska | 200 mm |
| stavebná výška | 235 mm |
| šírka obruče | 45 mm |



