Priemyselné koliesko z termoplastickej gumy, pevné, klzné ložisko, pr. 125 mm
kód: 117706
EAN: 4021885120429
9,15 € bez DPH
11,25 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 114
Popis
- vidlica kolies s uchytením doštičkou lisovaná z oceľového pozinkovaného plechu
- koliesko je uchytené stredovou skrutkou a matkou
- behúň z termoplastickej šedej gumy, nešpiniace podlahy
- stred kolesa z odolného plastu, vybavený klzným ložiskom
Parametre
| prevedenie | pevné koliesko |
| rozmery dosky | 104 x 80 mm |
| rozteč dier | 84x64/76x56 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 120 kg |
| priemer dier | 9 mm |
| priemer kolieska | 125 mm |
| stavebná výška | 155 mm |
| šírka obruče | 32 mm |



