Priemyselné koliesko z termoplastickej gumy, otočné, klzné ložisko, pr. 80 mm
kód: 117693
EAN: 4021885120351
7,46 € bez DPH
9,18 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 114
Popis
- vidlica kolies s uchytením doštičkou lisovaná z oceľového pozinkovaného plechu
- koliesko je uchytené stredovou skrutkou a matkou
- behúň z termoplastickej šedej gumy, nešpiniace podlahy
- stred kolesa z odolného plastu, vybavený klzným ložiskom
- v otočnej hlave dvojradový guľkový veniec
Parametre
| prevedenie | otočné koliesko |
| rozmery dosky | 104 x 80 mm |
| rozteč dier | 84x64/76x56 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 100 kg |
| priemer dier | 9 mm |
| priemer kolieska | 80 mm |
| stavebná výška | 105 mm |
| šírka obruče | 32 mm |



