Transportné koliesko, otočné, červený litý polyuretán, s chrbátovým otvorom, nosnosť 100 kg
kód: 117682
EAN: 4021885119263
11,20 € bez DPH
13,78 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 115
Popis
- stavebná výška len 58 mm
- vidlice kolies lisované z oceľového pozinkovaného plechu
- behúň z liateho polyuretánu s tvrdosťou 90 +/- 3 Shore A
- v otočnej hlave dvojradový guľkový veniec
- koleso je uchytené stredovou skrutkou s matkou
- stred kolesa z pozinkovaného plechu, vybavený presným guličkovým ložiskom
Parametre
| prevedenie | otočné koliesko |
| upevnenie | s chrbátovým otvorom |
| nosnosť | 100 kg |
| priemer dier | 11 mm |
| priemer kolieska | 35 mm |
| stavebná výška | 58 mm |
| šírka obruče | 25 mm |
| vyosenie | 20 mm |



