Viacúčelový vozík plastový, 3 police, š x d x v: 850x480x1000 mm
kód: 117672
147,00 € bez DPH
180,81 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 84 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 17
Popis
- police a manipulačné madlo z plastu
- zosilnené spojovacie rúrky z hliníka
- 4 otočné kolesá s priemerom 100 mm, z toho dve s brzdou
- nosnosť 150 kg
Pre každodenné použitie v kanceláriách, laboratóriách, príručných skladoch. Police sú hladké, ľahko sa čistí. Police a manipulačné madlo čierne. Obruče kolies sú sivé, nešpiní a nezanechávajú stopy.
Dodávka v rozloženom stave - jednoduchá montáž
Parametre
| ložná plocha d x š | 680 x 450 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 850 x 500 |
| hmotnosť | 10,7 kg |
| nosnosť | 150 kg |
| počet poschodí | 3 ks |
| dĺžka | 850 mm |
| priemer kolieska | 100 mm |
| šírka | 480 mm |
| výška | 1000 mm |
Dokumenty
názov



