Plošinový vozík so sklopnou rukoväťou, ložná plocha z plastu d x š: 810x485 mm, farba žlto-čierna
kód: 117669
122,00 € bez DPH
150,06 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 92 ks
Popis
Robustná ložná plocha z úderuvzdorného plastu s hliníkovou výstužou na spodnej strane. Protišmykový povrch. Farba žltá.
Robustná sklopná manipulačná rukoväť z ocele s čiernym protišmykovým nástrekom. Kovová krytka kĺbu sklápacieho mechanizmu.
2 pevné a 2 otočné kolesá s priemerom 125 mm, kvalitné celogumové obruče nezanechávajúce stopy.
Parametre
| farba | žltá/čierna ![]() |
| ložná plocha d x š | 810 x 485 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 850 x 500 |
| hmotnosť | 12 kg |
| nosnosť | 300 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| dĺžka | 810 mm |
| priemer kolieska | 125 mm |
| šírka | 485 mm |
| výška | 945 mm |
Dokumenty
názov














