Plošinový vozík so sklopnou rukoväťou, ložná plocha z plastu d x š: 610x400 mm, farba žlto-čierna
kód: 117668
85,50 € bez DPH
105,17 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 37 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 7
Popis
Robustná ložná plocha z úderuvzdorného plastu s hliníkovou výstužou na spodnej strane. Protišmykový povrch. Farba žltá.
Robustná sklopná manipulačná rukoväť z ocele s čiernym protišmykovým nástrekom. Kovová krytka kĺbu sklápacieho mechanizmu.
2 pevné a 2 otočné kolesá s priemerom 125 mm, kvalitné celogumové obruče nezanechávajúce stopy.
Parametre
| farba | žltá/čierna ![]() |
| ložná plocha d x š | 610 x 400 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 600 x 400 |
| hmotnosť | 10 kg |
| nosnosť | 200 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| dĺžka | 610 mm |
| priemer kolieska | 125 mm |
| šírka | 400 mm |
| výška | 780 mm |
Dokumenty
názov














