Ľahký stolný vozík, pozinkovaný, 2 police farba buk, nosnosť 150 kg, d x š x v: 850x435x950 mm
kód: 117642

189,00 € bez DPH
232,47 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 3 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 10
Popis
- oceľová, galvanicky pozinkovaná konštrukcia
- pogumované madlo pre lepšie uchopenie
- police z laminovanej drevotriesky v bukovej farbe, hr. 10 mm
- 4 otočné kolieska so šedou gumou o 100 mm
- výška hornej police 720 mm
- výška medzi policami 510 mm
- pogumované madlo pre lepšie uchopenie
- police z laminovanej drevotriesky v bukovej farbe, hr. 10 mm
- 4 otočné kolieska so šedou gumou o 100 mm
- výška hornej police 720 mm
- výška medzi policami 510 mm
Parametre
| farba | buk ![]() |
| farba konštrukce | strieborna matná ![]() |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 850 x 500 |
| hmotnosť | 16,5 kg |
| nosnosť | 150 kg |
| počet poschodí | 2 ks |
| dĺžka | 850 mm |
| šírka | 435 mm |
| výška | 950 mm |
Dokumenty
názov







