Dlaždicová podlahová rohož Solid Fatigue Step 0,9 x 0,9 m, zmes guma-nitril, čierna
kód: 117632

76,90 € bez DPH
94,59 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (7 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 454
Popis
- vyrobená z prírodnej gumy a nitrilu (20%), odolná voči väčšine olejov a tukov
- elastický povrch ponúka výbornú protišmykovú ochranu a znižuje únavu
- vyhovuje protišmykovej norme DIN51130 - R10
- vhodná aj do mokrého priemyselného prostredia, na studené tvrdé podlahy a pod.
- vhodná tiež v blízkosti zváracích pracovísk, vydrží pádajúce čiastočky pri zváraní a iné horúce predmety ( EN 13501-1 Class Bfl - s1)
- v prepojiteľných dlaždiciach s rozmerom 0,9 x 0,9 ma je možné k nim dokúpiť nábehové hrany (príslušenstvo)
- jednotlivé dlaždice je možné vymeniť alebo presunúť popr. rezať na mieru
- elastický povrch ponúka výbornú protišmykovú ochranu a znižuje únavu
- vyhovuje protišmykovej norme DIN51130 - R10
- vhodná aj do mokrého priemyselného prostredia, na studené tvrdé podlahy a pod.
- vhodná tiež v blízkosti zváracích pracovísk, vydrží pádajúce čiastočky pri zváraní a iné horúce predmety ( EN 13501-1 Class Bfl - s1)
- v prepojiteľných dlaždiciach s rozmerom 0,9 x 0,9 ma je možné k nim dokúpiť nábehové hrany (príslušenstvo)
- jednotlivé dlaždice je možné vymeniť alebo presunúť popr. rezať na mieru
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| materiál | guma prírodná/nitril |
| použitie | suché i mokré priestory |
| povrch | granulovaný |
| max. prevádzková teplota | 130 °C |
| min. prevádzková teplota | 0 °C |
| hmotnosť | 10,5 kg |
| hmotnosť (kg/m2) | 12,05 kg/m2 |
| dĺžka | 900 mm |
| šírka | 900 mm |
| výška | 18 mm |








