Univerzálny kovový box, v x š x h: 295x295x395 mm, korpus šedý RAL7037/ dvierka modrá RAL5010
kód: 117516
farebné prevedenie:

38,90 € bez DPH
47,85 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 1 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 420
Popis
- ľahká oceľová konštrukcia
- nerezové závesy dvierok
- box je samostatne uzamykateľný cylindrickým zámkom s dvoma kľúčmi
- jednotlivé boxy možno vzájomne zoskrutkovať (dodávka vrátane montážneho materiálu)
- povrchová úprava práškovým lakom, korpus vždy sivý RAL7037, dvierka rôznofarebné
Parametre
| farba dverí | modrá RAL5010 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7037 ![]() |
| počet schránok | 1 ks |
| hĺbka | 295 mm |
| šírka | 295 mm |
| šírka otvoru | 265 mm |
| výška | 295 mm |
| výška otvoru | 265 mm |






