Spádový regál Multiline LIGHT, 4 police s valčekovými lištami š x h: 1800x2450 mm, základný


Popis
Základom nosné konštrukcie sú zásuvné regály MINI-RACK (ľahká varianta paletového regálu).
Systém základných a prídavných polí dovoľuje vytvoriť nekonečné regálové rady. Celá oceľová konštrukcia je pozinkovaná.
Skladové plochy tvorí súprava valčekových líšt. Valčeky sú z plastu s oceľovou hriadeľkou uložené v U-profiloch z pozinkovaného plechu. Valčekové lišty sú uchytené k vodorovným nosným profilom a sú prestaviteľné v rastri 10 mm. Vodorovné profily tvorí zároveň prednú dorazovú lištu. Vodorovné nosníky a tým aj skladové plochy sú výškovo prestaviteľné v rastri 50 mm. Jednotlivé spádové dráhy sú rozdelené deliacimi lištami, každá má štandardne dve valčekové lišty.
Výška bočného rámu: 2200 mm
Hĺbka bočného rámu: 1300 mm
celková šírka základného regálu: šírka police + 107 mm
celková šírka prídavného regálu: šírka police + 51 mm
Parametre
| povrch | pozinkovaný |
| prevedenie regálu základný regál - 4 stĺpiky (2 bočnice) prídavný regál - 2 stĺpiky (1 bočnice) určený pre pristavenie k bočnici vedľajšieho regálu (nemožno použiť samostatne) | základný |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 350 kg |
| nosnosť regálového poľa | 1400 kg |
| počet dráh na polici | 4 ks |
| počet políc | 4 ks |
| hĺbka police | 2450 mm |
| hĺbka rámu | 1300 mm |
| šírka celkom | 1907 mm |
| šírka police | 1800 mm |
| výška rámu | 2200 mm |







