Spádový regál Multiline MEDIUM, 4 police s valčekovými lištami š x h: 1400x1250 mm, základný


Popis
Veľmi robustná nosná konštrukcia so základom v paletových regáloch MULTIPAL.
Systém základných a prídavných polí dovoľuje vytvoriť nekonečné regálové rady. Bočné rámy a nosné rámy skladových plôch sú pozinkované, vodorovné nosníky lakované vo farbe oranžovej RAL2001.
Skladové plochy tvorí súprava valčekových líšt. Valčeky sú z plastu s oceľovou hriadeľkou uložené v U-profiloch z pozinkovaného plechu. Valčekové lišty sú uchytené k vodorovným nosným profilom a prestaviteľné v rastri 10 mm, profily tvorí zároveň prednú dorazovú lištu.
Vodorovné nosníky a tým aj skladové plochy sú výškovo prestaviteľné v rastri 25 mm. Spádová dráhy sú rozdelené deliacimi lištami, každá má štandardne dve valčekové lišty.
Výška bočného rámu: 2200mm
celková šírka základného regálu: šírka police + 170 mm
celková šírka prídavného regálu: šírka police + 85 mm
Parametre
| povrch | pozinkovaný |
| prevedenie regálu základný regál - 4 stĺpiky (2 bočnice) prídavný regál - 2 stĺpiky (1 bočnice) určený pre pristavenie k bočnici vedľajšieho regálu (nemožno použiť samostatne) | základný |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 180 kg |
| nosnosť regálového poľa | 720 kg |
| počet dráh na polici | 3 ks |
| počet políc | 4 ks |
| hĺbka | 1250 mm |
| šírka celkom | 1570 mm |
| šírka police | 1400 mm |
| výška rámu | 2200 mm |





