Regálová prepravka SK, červená, d x š x v: 500 x 310 x 300 mm
kód: 117353
14,30 € bez DPH
17,59 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 11 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 172
Popis
- vyrobené z kvalitného, nerozbitného polypropylénu, odolného olejom, tukom a väčšine kyselín aj lúhov
- teplotne stabilné v rozsahu -20 o C do +90 ° C
- v čelnej stene žliabok pre ľahké uchopenie
- v bočných stenách drážky pre vnútorné delenie pomocou pozdĺžnych alebo priečnych prepážok
- stohovateľné
- široký výber príslušenstva
Parametre
| farba | červená ![]() |
| manipulačný otvor | 240 x 195 mm |
| hmotnosť | 1570 g |
| vnútorná dĺžka | 455 mm |
| vnútorna šírka | 281 mm |
| vnútorna výška | 290 mm |
| vonkajšia dĺžka | 500 mm |
| vonkajšia šírka | 310 mm |
| vonkajšia výška | 300 mm |





