Regálová prepravka SK, modrá, d x š x v: 350 x 210 x 200 mm
kód: 117348
6,35 € bez DPH
7,81 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 8 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 172
Popis
- vyrobené z kvalitného, nerozbitného polypropylénu, odolného olejom, tukom a väčšine kyselín aj lúhov
- teplotne stabilné v rozsahu -20 o C do +90 ° C
- v čelnej stene žliabok pre ľahké uchopenie
- v bočných stenách drážky pre vnútorné delenie pomocou pozdĺžnych alebo priečnych prepážok
- stohovateľné
- široký výber príslušenstva
Parametre
| farba | modrá ![]() |
| manipulačný otvor | 152 x 126 mm |
| hmotnosť | 551 g |
| vnútorná dĺžka | 314 mm |
| vnútorna šírka | 190 mm |
| vnútorna výška | 190 mm |
| vonkajšia dĺžka | 350 mm |
| vonkajšia šírka | 210 mm |
| vonkajšia výška | 200 mm |





