Regálová prepravka SK, modrá, d x š x v: 160 x 102 x 75 mm
kód: 117308
0,95 € bez DPH
1,17 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 1 354 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 172
Popis
- vyrobené z kvalitného, nerozbitného polypropylénu, odolného olejom, tukom a väčšine kyselín aj lúhov
- teplotne stabilné v rozsahu -20 o C do +90 ° C
- v čelnej stene žliabok pre ľahké uchopenie
- v bočných stenách drážky pre vnútorné delenie pomocou pozdĺžnych alebo priečnych prepážok
- stohovateľné
- široký výber príslušenstva
Parametre
| farba | modrá ![]() |
| manipulačný otvor | 68 x 41 mm |
| hmotnosť | 115 g |
| vnútorná dĺžka | 134 mm |
| vnútorna šírka | 80 mm |
| vnútorna výška | 64 mm |
| vonkajšia dĺžka | 160 mm |
| vonkajšia šírka | 102 mm |
| vonkajšia výška | 75 mm |





