Množstevná zľava
Záchytná vaňa plastová s roštom, objem 120 l, 1200x800 mm, čierna
kód: 117284
EAN: 4052886343142

219,00 € bez DPH
269,37 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
197,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 11 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 229
Popis
- vyrobené z polyetylénu čiernej farby
- veľmi stabilný, samonosný PE-rošt (inovatívne prevedenie PE-roštu s podperami)
- dokonalá tesnosť, odolnosť a minimálna údržba
- stavebnicový systém
- stohovateľné
- optimálne paletizačné rozmery
- protišmykový povrch
- 100% recyklovateľné
Vane je možné medzi sebou spájať špeciálnymi konektormi a vytvoriť tak veľký priestor s vysokou záchytnou kapacitou.
Je možné objednať nájazdovú rampu, nízky sklon rampy uľahčuje manipuláciu so sudmi.
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| materiál | polyethylen |
| prevedenie | s plastovým roštom |
| hmotnosť | 12,8 kg |
| nosnosť | 500 kg |
| záchytný objem | 120 l |
| dĺžka celkom | 1200 mm |
| šírka celkom | 800 mm |
| výška celkom | 180 mm |










