Množstevná zľava
Jednoduchá stolička ISO, sedadlo a operadlo z plastu - farba červená, konštrukcia čierna
kód: 117027

27,10 € bez DPH
33,33 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
24,30 €
pre 4 - 20 ks
23,00 €
pre 21 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 42 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 541
Popis
- stohovatelná do 12 ks
- dodatočne možno namontovať písací pult alebo vybaviť stoličky plastovým klipom pre spájanie stoličiek do rovných radov
- sedák a operadlo z plastu
- oceľová konštrukcia lakovaná čiernou farbou
Parametre
| farba | červená ![]() |
| lakťové opierky | nie |
| materiál podstavce | lakovaná oceľ |
| materiál sedadla | plast |
| stohovateľnosť | 12 ks |
| vonkajšia hĺbka | 560 mm |
| vonkajšia šírka | 545 mm |
| vonkajšia výška | 805 mm |


















