Plastová prepravka Euro300, 600 x 400 x 300 mm, plné steny, farba oranžová
kód: 116970
20,90 € bez DPH
25,71 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 53 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 182
Popis
Vyrobené z kvalitného PP, vhodného pre potravinárske účely, teplotne odolné v rozsahu -40 ° C do +60 ° C.
V prevedení plné steny a dno, s otvormi na ruky.
Parametre
| farba | oranžová ![]() |
| rukoväte | otvorené |
| hmotnosť | 3,11 kg |
| nosnosť | 50 kg |
| objem | 44 l |
| vnútorná dĺžka | 565 mm |
| vnútorna šírka | 367 mm |
| vnútorna výška | 297 mm |
| vonkajšia dĺžka | 600 mm |
| vonkajšia šírka | 400 mm |
| vonkajšia výška | 300 mm |

















