Množstevná zľava
Parková lavica Regina stohovateľná, oceľová konštrukcia s drevenými latami odtieň mahagon, dľžka 1,50 m
kód: 116963
166,00 € bez DPH
204,18 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
157,00 €
pre 4 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 2 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 485
Popis
Masívna, veľmi pohodlná lavica určená do mestských parkov, oddychových zón a tiež do záhrad.
- robustné bočnice z oceľového jeklu 30 x 30 mm, práškovo lakované, farba čierna RAL9005
- masívne smrekové laty 50 x 40 mm
- drevo impregnované pre vonkajšie použitie; impregnácia chráni proti nepriaznivým vplyvom počasia a zaisťuje dlhodobo nemenný vzhľad
- jednoduchá motnáž podľa priloženého návodu
Parametre
| farba | mahagón ![]() |
| farba konštrukce | čierna ![]() |
| konštrukčný materiál | drevo / oceľ |
| operadlo | áno |
| hmotnosť | 20 kg |
| dĺžka | 1500 mm |
| hĺbka | 500 mm |
| výška | 800 mm |
| výška sedadla max. | 440 mm |











