Parková lavica London bez operadla, oceľová konštrukcia s drevenými latami odtieň mahagon, dľžka 1,58 m
kód: 116961
119,00 € bez DPH
146,37 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 1 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 484
Popis
Masívna, veľmi pohodlná lavica určená do mestských parkov, oddychových zón a tiež do záhrad.
- robustné bočnice z oceľového jeklu 40 x 40 mm, práškovo lakované, farba čierna RAL9005
- masívne smrekové laty 90 x 40 mm
- drevo impregnované v odtieni teak pre vonkajšie použitie; impregnácia chráni proti nepriaznivým vplyvom počasia a zaisťuje dlhodobo nemenný vzhľad
- jednoduchá motnáž podľa priloženého návodu
Parametre
| farba | mahagón ![]() |
| farba konštrukce | čierna ![]() |
| konštrukčný materiál | drevo / oceľ |
| operadlo | nie |
| hmotnosť | 30 kg |
| dĺžka | 1580 mm |
| hĺbka | 480 mm |
| výška | 500 mm |
| výška sedadla max. | 500 mm |







