Parková lavica Toronto bez operadla, oceľová konštrukcia s drevenými latami, odtieň mahagon, dľžka 1,62 m
kód: 116960
farebné prevedenie:

145,00 € bez DPH
178,35 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
137,00 €
pre 4 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 1 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 484
Popis
Masívna, veľmi pohodlná lavica určená do mestských parkov, oddychových zón a tiež do záhrad.
- robustné bočnice z oceľového jeklu 60 x 60 mm, práškovo lakované, farba čierna RAL9005
- masívne smrekové laty 90 x 40 mm
- drevo impregnované v odtieni teak pre vonkajšie použitie; impregnácia chráni proti nepriaznivým vplyvom počasia a zaisťuje dlhodobo nemenný vzhľad
- pätky pre ukotvenie k zemi
- jednoduchá motnáž podľa priloženého návodu
Parametre
| farba | mahagón ![]() |
| farba konštrukce | čierna ![]() |
| konštrukčný materiál | drevo / oceľ |
| operadlo | nie |
| hmotnosť | 25 kg |
| dĺžka | 1620 mm |
| hĺbka | 500 mm |
| výška | 470 mm |
| výška sedadla max. | 470 mm |




