Ľahký podvozok 820 x 620 mm, nosnosť 300 kg, kolieská polyamid
kód: 116958
78,70 € bez DPH
96,80 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 13 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 29
Popis
- oceľový rám s priečnikmi
- rozmer rámu je prispôsobený pre prepravu štandardných paliet
- rám podvozku práškovo lakovaný, farba modrá RAL 5010
- podvozok je vybavený 4 otočnými kolieskami s pr. 100 mm
- obruče z bieleho polyamidu odolného na mechanické poškodenie a proti agresívnym chemickým látkam, teplotne stále od -15°C do +80°C
- vidlice koliesok sú vyrobené z oceľového pozinkovaného výlisku
Parametre
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| konštrukčný materiál | lakovaná oceľ |
| ložná plocha d x š | 820 x 620 mm |
| materiál obruče | polyamid |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 800 x 600 |
| nosnosť | 300 kg |
| ložná výška | 135 mm |
| priemer kolieska | 100 mm |
| vonkajšia výška | 150 mm |
Varianty produktu
názov
kód
ložná plocha d x š
velikost vozikov
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
116957
1220 x 820 mm
1200 x 800
92,80 €
Na sklade (47 ks)







