Ľahký podvozok na palety, 1220 x 820 mm, nosnosť 200 kg, kolieska z čiernej gumy
kód: 116955
99,10 € bez DPH
121,89 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 38 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 29
Popis
- oceľový rám s priečnikmi
- rozmer rámu je prispôsobený pre prepravu štandardných paliet
- rám podvozku práškovo lakovaný, farba modrá RAL 5010
- podvozok je vybavený 4 otočnými kolieskami s pr. 100 mm
- obruče z čiernej gumy
- vidlice koliesok sú vyrobené z oceľového pozinkovaného výlisku
Parametre
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| konštrukčný materiál | lakovaná oceľ |
| ložná plocha d x š | 1220 x 820 mm |
| materiál obruče | čierná guma |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1200 x 800 |
| nosnosť | 200 kg |
| ložná výška | 135 mm |
| priemer kolieska | 100 mm |
| vonkajšia výška | 150 mm |






