Množstevná zľava
Stolička ISO PLUS, sedadlo a operadlo drevené - farba buk, konštrukcia chróm
kód: 116787
54,90 € bez DPH
67,53 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
49,40 €
pre 4 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 13 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 543
Popis
- robustná svařovaná konštrukcia z oceľovych ovalných profilov
- sedák a operadlo z kvalitnej, bukovej tvarovanej preglejky
- sedák 460x390 mm, operadlo 460x390 mm
- stohovatelné až do 12 ks
Parametre
| farba | buk /konštrukcia chróm ![]() |
| lakťové opierky | nie |
| materiál podstavce | chrómovaná oceľ |
| materiál sedadla | preglejka |
| hmotnosť | 6 kg |
| nosnosť | 120 kg |
| stohovateľnosť | 12 ks |
| hĺbka celkom | 420 mm |
| vonkajšia šírka | 540 mm |
| vonkajšia výška | 760 mm |







