Množstevná zľava
Ohradová paleta s násypkou, 800x600 mm, nosnosť 750 kg, farba zelená RAL6011
kód: 116781
586,00 € bez DPH
720,78 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
527,00 €
pre 11 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (30 prac. dní)
Popis
Vhodné pre skladovanie sypkého materiálu.
Robustná zváraná konštrukcia z oceľového plechu. Zosilnené rohové stĺpiky umožňujú až 7-násobné stohovanie a manipuláciu žeriavom. Podjazdová výška 100 mm, umožňuje manipuláciu paletovým vozíkom. Hladké steny umožňujú bezproblémové a úplne vyprázdňovanie. Výsuvom klapky je možné regulovať rýchlosť vyprázdňovania. Spodný otvor s vysunutou klapkou má veľkosť 150x280 mm.
Parametre
| farba | zelená RAL6011 ![]() |
| hmotnosť | 45 kg |
| nosnosť | 750 kg |
| stohovateľnosť | 7 ks |
| dĺžka max. | 840 m |
| dĺžka | 800 mm |
| šírka | 600 mm |
| šírka max. | 640 mm |
| výška celkom | 600 mm |
| výška stohovacie | 536 mm |











