Skartovač DAHLE, objem 60 l, rez časticový 4x40 mm.


Popis
Vysoká bezpečnosť, absolútna diskrétnosť, jednoduchá manipulácia.
Vysoký komfort, bez nutnosti mazania valcov !!!
- rezné valce novej generácie MHP® (Matrix-High-Performance)
- "Oilfree" určené pre skartovanie dokumentov bez mazania valcov olejom
- prehľadný komfortný obslužný panel s osvetlenou informačnou a funkčnou jednotkou a akustickými signálmi
- úsporný kľudový režim po 10 min. nečinnosti a automatické absolutne vypnutie po 30 minútach od prívodu elektrickej energie
- signalizácia prekročenia kapacity skartovača
- signalizácia naplnenia zberného vreca alebo otvorených dvierok
- silný motor pre maximálny výkon a dlhšiu dobu behu
- extrémne tichá prevádzka pre príjemné a pokojné pracovné prostredie
- skrinka z nábytkárskych materiálov tlmiaca hluk
- moderný design, široko otvárateľné dvierka slúžia k jednoduchému vyprázdneniu zberné nádoby
- pre zaistenie stability - veľké kolieska s brzdou, ktoré zabezpečujú i komfortnú prepravu
- tiež na rezanie kancelárskych sponiek, kreditných kariet, CD/DVD (oddelené zberné nádoby)
Parametre
| rez | časticový 4 x 40 mm |
| stupeň utajenia | S2 |
| hlučnosť | 46 dB |
| rezací výkon (papier 80g/A4) | 17 ks |
| objem nádob | 60 l |
| hĺbka | 435 mm |
| šírka | 545 mm |
| šírka otvoru | 260 mm |
| výška | 865 mm |
| príkon | 650 W |









