Priemyselná podlahová rohož Deckplate Safety, metráž 0,9 x bm, čierna so žltými okrajmi
kód: 116709

124,00 € bez DPH
152,52 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
m
na zákazku (7 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 453
Popis
- mäkká protiúnavová a protišmyková rohož
- tvrdená vinylová vrchná vrstva s penovou podložkou
- odolná voči väčšine priemyselných chemikálií
- výnimočne pohodlná – penová rubová strana z neoprénu zmierňuje únavu pri dlhom státí
- dobre izoluje od studenej betónovej podlahy
- okraje zo skosenou nábehovou hranou
Parametre
| farba | čierna so žltými okrajmi ![]() |
| materiál | vinyl |
| použitie | suché prostredie |
| povrch | diamantový vzor |
| zaťaž | vysoká |
| max. prevádzková teplota | 60 °C |
| min. prevádzková teplota | 0 °C |
| hmotnosť (kg/m2) | 6,5 kg/m2 |
| šírka | 900 mm |
| výška | 15 mm |















