Priemyselná podlahová rohož Orthomat , metráž 0,9 x bm, čierna s ryhovaným povrchom
kód: 116706

35,70 € bez DPH
43,91 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
m
na zákazku (7 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 452
Popis
- štandardná protiúnavová a protišmyková rohož, jednovrstvová, pre všestranné použitie
- vyrobená z vinylovej peny s uzavretými bunkami
- Vhodná pre suché prostredie, pre prácu pri montážnom páse, vo výrobe, v expedícii a pod.
- mimoriadne pohodlná na státie aj komfortná na chôdzu, tepelne izoluje, tlmí hluk a nárazy
- ľahká, ľahko sa premiestňuje
- spĺňa požiadavky normy horľavosti podľa BS EN 13501-1
- max. dľžka role 18 m
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| materiál | plast (PVC) |
| použitie | suché prostredie |
| povrch | diamantový vzor |
| zaťaž | nízka |
| max. prevádzková teplota | 60 °C |
| min. prevádzková teplota | 0 °C |
| hmotnosť (kg/m2) | 2,5 kg/m2 |
| šírka | 900 mm |
| výška | 9,5 mm |











