Fúrik, čierna plastová korba, objem 180 l
kód: 116695
EAN: 8595091210374
144,00 € bez DPH
177,12 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 1 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 66
Popis
- rám z oceľovej rúrky 32/1,5 mm, povrchová úprava komaxit
- koleso nafukovacie
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| kolesá | bantamové |
| materiál nádoby | plast |
| hmotnosť | 17 kg |
| nosnosť | 100 kg |
| počet kolies | 1 ks |
| objem | 180 l |
| dĺžka | 1600 mm |
| šírka | 900 mm |
| výška | 850 mm |




