Fúrik, pozinkovaná korba, objem 80 l, nosnosť 100 kg
kód: 116692
EAN: 8595091210114
80,60 € bez DPH
99,14 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 2 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 66
Popis
- rám z oceľovej rúrky 32/1,5 mm, povrchová úprava komaxit
- koleso nafukovacie
Parametre
| farba | pozinkované ![]() |
| kolesá | bantamové |
| materiál nádoby | pozink |
| hmotnosť | 14 kg |
| nosnosť | 100 kg |
| počet kolies | 1 ks |
| objem | 80 l |
| dĺžka | 1600 mm |
| šírka | 620 mm |
| výška | 580 mm |




