Fúrik, čierna oceľová korba, objem 60 l
kód: 116691
EAN: 8595091210022
78,30 € bez DPH
96,31 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 3 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 66
Popis
- rám z oceľovej rúrky 32/1,5 mm, povrchová úprava komaxit
- koleso nafukovacie
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| kolesá | bantamové |
| materiál nádoby | oceľ lakovaná |
| hmotnosť | 14 kg |
| nosnosť | 100 kg |
| počet kolies | 1 ks |
| objem | 60 l |
| dĺžka | 1600 mm |
| šírka | 620 mm |
| výška | 580 mm |




