Prepravník z polyetylénu, plné steny, 800 x 600 x 790 mm, na nohách
kód: 116553
141,00 € bez DPH
173,43 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
126,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 10 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 184
Popis
- ISO a EUR rozmery
- stohovatelné
- prepravníky sú určené pre uskladnenie a prepravu balených a voľne ložených produktov
- nie sú vhdodné pre skladovanie tekutin
- optimalizované rozmery umožňujú maximálne využitie ložného priestoru prepravných prostriedkov a skladových priestorov
- prepravníky sú vyrobené z vysokotlakého polyetylénu HD-PE, odolného nárazom a atmosferickým podmienkám
- steny a dno prepravníkov sú plné, vo vnútru hladké
- štandartne vo farbe šedej
Parametre
| farba | šedá ![]() |
| podstavec | no nohách |
| hmotnosť | 19 kg |
| objem | 250 l |
| vnútorná dĺžka | 710 mm |
| vnútorna šírka | 510 mm |
| vnútorna výška | 610 mm |
| vonkajšia dĺžka | 800 mm |
| vonkajšia šírka | 600 mm |
| vonkajšia výška | 790 mm |




