Prepravka plastová Euro s vekom, farba šedá, 300 x 200 x 135 mm
kód: 116551
12,80 € bez DPH
15,74 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 151 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 178
Popis
Vďaka hladkému dnu sú veľmi dobre prizpôsobené pohybu na valčekových tratiach a v gravitačných regáloch. Modulový systém umožňuje jednoduchú stohovatelnosť prepraviek o rôznych rozmeroch. Vyrobené z polypropylenu odolného olejom, tukom a väčšine kyselín a liehom. Dodávané v šedej farbe. Sklopné veká trvalo upevnené na dvoch pántoch a s jednoduchým zaklapovacím zámkom.
Parametre
| farba | šedá ![]() |
| rukoväte | zatvorené |
| hmotnosť | 0,78 kg |
| objem | 4,45 l |
| vnútorná dĺžka | 270 mm |
| vnútorna šírka | 170 mm |
| vnútorna výška | 97 mm |
| vonkajšia dĺžka | 300 mm |
| vonkajšia šírka | 200 mm |
| vonkajšia výška | 135 mm |




