Bezpečnostný odpadkový kôš z oceľového plechu, objem 80 l, červený náter
kód: 116461
EAN: 0697841002500

215,00 € bez DPH
264,45 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 4 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 248
Popis
Bezpečnostné koše určené na zber mopov, handier, rukavíc a iného materiálu nasiaknutého olejom, rozpúšťadlami a inými horľavými materiálmi.
Špeciálne upravené veko s uhlom otvorenia 60 °, ktoré sa pri uvoľnení pedálu automaticky uzavrie. Izoluje obsah nádoby od zdrojov ohňa, zamedzuje prístupu kyslíka, čo prakticky znemožňuje vzplanutiu obsahu. Nádoba má rukoväť pre jednoduchú manipuláciu.
Kôš je vyrobený z pozinkovanej ocele, následne lakovanej červenou farbou. Zvýšené dno umožňuje cirkuláciu vzduchu pod nádobou a znižuje tak teplotu vo vnútri koša.
Koše sú certifikované FM, UL, TÜV.
Parametre
| konštrukčný materiál | plech s červeným náterom |
| popolník | nie |
| použitie | vnútorné priestory |
| triedený odpad | nie |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| hmotnosť | 10 kg |
| objem | 80 l |
| priemer | 467 mm |
| výška | 595 mm |





