Roztiahnuteľný a natáčaci dopravník s pohonom 36W, oceľové valčeky, šírka 600 mm, dľžka 1050-2200 mm
kód: 116402
2 915,00 € bez DPH
3 585,45 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (26 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 111
Popis
Parametre
| vyhotovenie dráhy | oceľové valčeky |
| nosnosť medzi 2 nohami | 50 kg |
| počet osí | 20 ks |
| valčekov/kladičiek na osi | 1 ks |
| dĺžka max. | 2200 mm |
| dĺžka min. | 1050 mm |
| priemer valčekov | 50 mm |
| šírka celkom | 720 mm |
| šírka dráhy | 600 mm |
| počet párov nôh | 2 pár |
| príkon | 36 W |



