Rudla VARIOfit na plastové sudy 120 - 220 l, nosnosť 250 kg, kolesá z plnej gumy
kód: 116377
EAN: 4035694014794

208,00 € bez DPH
255,84 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 79
Popis
- vhodné pre plastové sudy s objemom 120 - 220 l
- zváraná konštrukcia z oceľových trubiek, práškovo lakovaná vo farbe modrej RAL5010
- klzavé ližiny s výmennou ochranou z plastu, umožňujú navyše uloženie sudu vo vodorovnej polohe
- ergonomické rukoväte s ochranou dlaní pred poranením
- textilný upínací popruh pre upevnenie suda
- kolesá na guličkových ložiskách
Parametre
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| kolesá | plná guma |
| konštrukčný materiál | oceľ |
| lopata Š×H | 470 × 160 mm |
| nosnosť | 250 kg |
| hĺbka | 470 mm |
| priemer kolieska | 260 mm |
| šírka | 660 mm |
| šírka obruče | 85 mm |
| výška | 1190 mm |
Varianty produktu
názov
kód
kolesá
šírka obruče
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
116378
bantamové
65 mm
208,00 €
na zákazku (15 prac. dní)









