Gravitačný dopravník s oceľovými kladičkami, roztiahnuteľný, šírka 500 mm, dľžka 1160-4240 m

Popis
Vhodné na zhotovenie rovných a zatočených dopravných tratí, spádových i rovinných. Použitie predovšetkým na prepravu kartónov, ale i iného kusového tovaru s hladkou spodnou plochou. Ideálny pre nakládku a vykládku kamiónov v skladovacích centrách.
- je možné ich prepájať s pevnými gravitačnými dopravníkmi
- konštrukcia zaisťuje bezpečné navádzanie dopravovaných predmetov v zatáčkach (nie je nutné postranné vedenie), dopravníky je možné tvarovať do zatáčky až 180 °
- pojazdné - nohy, sú na otočných kolieskach s brzdou
- výškovo- prestaviteľné nohy umožňujú nastavovať výšku dopravníku 655 - 1000 mm a tým nastavovať jeho sklon
- nožnicové bočnice z pevnostnej ocele pre priemyselné použitie, celá konštrukcia galvanicky pozinkovaná
- varianty s jedným valčekom na hriadeli sú vhodné pre použitie v rovnom smere, pre dopravníky so zatáčkami sú vhodnejšie dráhy s viacerými valčekmi na hriadeli.
- oceľové zinkochromátované kladičky s priemerom 50 mm - s veľkou odolnosťou a vhodné pre ťažšie prevádzky
Parametre
| vyhotovenie dráhy | oceľové kladky |
| výška (min. - max.) | 665-1000 mm |
| nosnosť medzi 2 nohami | 80 kg |
| počet osí | 32 ks |
| valčekov/kladičiek na osi | 5 ks |
| dĺžka max. | 4240 mm |
| dĺžka min. | 1160 mm |
| priemer valčekov | 50 mm |
| šírka celkom | 620 mm |
| šírka dráhy | 500 mm |
| počet párov nôh | 3 pár |







