Gravitačný dopravník s oceľovými valčeky, rovný, šírka 300 mm, vzdialenosť osí 100 mm, dľžka 2,0 m

Popis
- použitie predovšetkým na prepravu kartónov, ale i iného tovaru s rovnou a pevnou spodnou časťou
- modulová stavebnica s možnosťou zostavenia dopravníkovej trate z rovných a oblúkových modulov
- každý modul je na dvoch výškovo- prestaviteľných nohách s možnosťou výškového nastavenia 580 - 920 mm pre nastavenie požadovaného spádu dopravníka
- oceľová konštrukcia (bočný rám a nohy) z galvanicky pozinkovaných profilov
Nosnosť = max. povolené, plošné (rovnomerné) zaťaženie dopravníka v kg
U dopravníkov s plastovými valčekmi sa nosnosť udáva v kg na 1m dráhy bez ohľadu na dĺžku modulu.
U dopravníkov s oceľovými valčekmi sa nosnosť udáva v kg na celý modul (nosnosť 1m dráhy s oceľovými valčekmi často prevyšuje nosnosť celej konštrukcie dopravníka)
- valčeky kovové, s priemerom 50 mm - osadené ložiskami, telo valčeka je z ocele, zinkochromátované
Parametre
| vyhotovenie dráhy | oceľové valčeky |
| výška (min. - max.) | 580-920 mm |
| nosnosť | 200 kg |
| nosnosť na 1 m | 100 kg |
| dĺžka | 2000 mm |
| dĺžka tovaru min. | 300 mm |
| priemer valčekov | 50 mm |
| šírka celkom | 380 mm |
| šírka dráhy | 300 mm |
| šírka tovaru max. | 450 mm |
| vzdialenosť os | 100 mm |







