Hliníkový profesionálny pojazdný box s výsuvným madlom, objem 195 l
kód: 116243
767,00 € bez DPH
943,41 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (6 prac. dní)
Popis
Robustná mobilná debna z hliníkového plechu s hr. 1,0 mm s obvodovými a rohovými prelismi.
Optimálne mobilný vďaka kolieskam 50 mm a výsuvnému madlu zabudovanými v nosnom ráme.
Bezpečné stohovateľné vďaka rohom z pevného plastu a integrovaným stohovacím elementom v nosnom ráme.
Štandardne vybavené vyberateľnou penovou vložkou na dne z odolnej PE peny.
Veko so stabilnými popruhy a uzávery s dlhou životnosťou, vrátane zámkov.
Parametre
| hmotnosť | 12 kg |
| nosnosť | 35 kg |
| objem | 195 l |
| vnútorná dĺžka | 750 mm |
| vnútorna šírka | 635 mm |
| vnútorna výška | 410 mm |
| vonkajšia dĺžka | 800 mm |
| vonkajšia šírka | 685 mm |
| vonkajšia výška | 485 mm |











