Hliníkový profesionálny pojazdný box s výsuvným madlom, objem 60 l
kód: 116240
482,00 € bez DPH
592,86 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (6 prac. dní)
Popis
Robustná mobilná debna z hliníkového plechu s hr. 1,0 mm s obvodovými a rohovými prelismi.
Optimálne mobilný vďaka kolieskam 50 mm a výsuvnému madlu zabudovanými v nosnom ráme.
Bezpečné stohovateľné vďaka rohom z pevného plastu a integrovaným stohovacím elementom v nosnom ráme.
Štandardne vybavené vyberateľnou penovou vložkou na dne z odolnej PE peny.
Veko so stabilnými popruhy a uzávery s dlhou životnosťou, vrátane zámkov.
Parametre
| hmotnosť | 7,3 kg |
| nosnosť | 25 kg |
| objem | 60 l |
| vnútorná dĺžka | 550 mm |
| vnútorna šírka | 350 mm |
| vnútorna výška | 310 mm |
| vonkajšia dĺžka | 600 mm |
| vonkajšia šírka | 400 mm |
| vonkajšia výška | 385 mm |











