Hliníkový profesionálny pojazdný box s výsuvným madlom, objem 28 l
kód: 116223
473,00 € bez DPH
581,79 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (6 prac. dní)
Popis
Robustná mobilná debna z hliníkového plechu s hr. 1,0 mm s obvodovými a rohovými prelismi.
Optimálne mobilný vďaka kolieskam 50 mm a výsuvnému madlu zabudovanými v nosnom ráme.
Bezpečné stohovateľné vďaka rohom z pevného plastu a integrovaným stohovacím elementom v nosnom ráme.
Štandardne vybavené vyberateľnou penovou vložkou na dne z odolnej PE peny.
Veko so stabilnými popruhy a uzávery s dlhou životnosťou, vrátane zámkov.
Parametre
| hmotnosť | 6,3 kg |
| nosnosť | 25 kg |
| objem | 28 l |
| vnútorná dĺžka | 516 mm |
| vnútorna šírka | 350 mm |
| vnútorna výška | 159 mm |
| vonkajšia dĺžka | 550 mm |
| vonkajšia šírka | 400 mm |
| vonkajšia výška | 233 mm |











