Kovový kôš s popolníkom MIRAGE, objem 22 l, výška 690 mm, lakovaný farba čierna
kód: 116222

78,80 € bez DPH
96,92 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na ceste
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 492
Popis
- v nádobe je vyberateľná vložka z pozinkovaného plechu
- veko z nerezového plechu s vyberateľnou mriežkou slúži ako popolník
- okolo vyhadzovacieho otvoru je ozdobný rámik z nerezu
- gumenná objímka sa nachádza na spodnom okraji, chráni podlahu pred poškriabaním
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| konštrukčný materiál | lakovaná oceľ |
| popolník | áno |
| použitie | vnútorné priestory |
| triedený odpad | nie |
| vnútorná nádoba | pozink |
| hmotnosť | 4,65 kg |
| objem | 22 l |
| hĺbka | 220 mm |
| šírka | 220 mm |
| výška | 690 mm |












